ISTOTA header image
ArtAnons arrow Archiwum arrow Krąg Kreatywności - obudź swoją osobowość twórczą
Krąg Kreatywności - obudź swoją osobowość twórczą Drukuj E-mail
Napisał Matylda   
czwartek, 30 październik 2008

Czujesz w sobie potencjał twórczy, lecz nie wiesz w jaki sposób skutecznie go pobudzić?
Uważasz, że to co robiłeś do tej pory nie przynosi Ci pełnej satysfakcji z życia i stać Cię na więcej? Masz w głowie ciekawe i twórcze pomysły, lecz brak Ci odwagi i pewności siebie aby je zrealizować, a  może marzysz o niestereotypowym zaplanowaniu swojego rozwoju osobistego? Obudź swoją osobowość twórczą i zostań uczestnikiem pierwszej edycji niszowego
i alternatywnego projektu kulturalnego.


Kreatywność, twórczość i rozwój osobisty to hasła jakie przyświecają tegorocznej, pierwszej edycji nowatorskiej imprezy  „Krąg Kreatywności - obudź swoją osobowość twórczą”.

- Chcemy pokazać ludziom, że twórczość to nie tylko kwestia posiadania wrodzonego talentu, ale przede wszystkim wynik własnej kreatywności - mówi organizatorka i koordynator warsztatów Ewa Cofur.

 

Techniki powstawania biżuterii z filcu, tajniki rzeźby w glinie czy nowoczesne metody pracy z  własnym ciałem i głosem - to tylko  niektóre ze sposobów rozwoju osobistego jakie zaprezentujemy uczestnikom już 28 listopada - dodaje. Obok warsztatów tanecznych prowadzonych autorską  metodą  Living Dance Form, pojawią się również inne, atrakcyjne metody pobudzania i uruchamiania potencjału twórczego i aktywizacji wewnętrznej kreatywności.

 

„Krąg Kreatywności - obudź swoją osobowość twórczą” to 3 komplementarne względem siebie moduły warsztatowe prowadzone przez najlepszych, certyfikowanych trenerów/ki rozwoju osobistego. Pierwsze edycja kulturalnej fety została zaplanowana i pomyślana w taki sposób, aby stała się ona ciekawym i atrakcyjnym narzędziem rozwoju osobistego. Zadaniem projektu jest zapoznanie uczestników z różnymi sposobami powstawania dzieła artystycznego, oraz uświadomienie im, iż tylko poprzez poszerzanie i pielęgnowanie swoich artystycznych pasji mogą mieć czynny wpływ na umacnianie i budowanie kultury. Warsztaty mają dodatkowo  zwrócić uwagę młodych ludzi na wieloaspektowe działanie kultury oraz jej szczególne miejsce w rozwoju i kształtowaniu osobowości człowieka.

 

Jeżeli chcesz się przekonać czym jest, na czym polega i jak wielki wpływ na Twoje życie może mieć Siła pozytywnych myśli zapraszamy do wzięcia udziału w całym bloku psychoedukacyjnych zajęć warsztatowych poświęconych różnym formom i metodom odkrywania swojego twórczego potencjału. Wszystkim, którzy chcą zmierzyć się
z wyjątkowo delikatną i tajemniczą materią jaką jest glina, proponujemy warsztaty rzeźby. Prawdziwi koneserzy/ki  artystycznej biżuterii  już dziś mogą rezerwować miejsca na warsztaty Podstawy robienia oryginalnej i unikatowej biżuterii z filcu

 

Szczegółowe info o warsztatach znajdziesz na www.aktywnekobiety.org.pl , bądź uzyskasz telefonicznie pod numerem 032 266 16 72, mailowo: , lub bezpośrednio w siedzibie organizatora: Stowarzyszenie Aktywne Kobiety, Sosnowiec, ul 3 Maja 11 (wejście od ulicy Warszawskiej).

Uwaga! Ankiety zgłoszeniowe dostępne są na stornie www.aktywnekobiety.org.pl oraz 
w siedzibie Stowarzyszenia Aktywne Kobiety.